-
Nejlepší
-
Chuck Norris
-
Období
Chuck Norris vykopává dveře k sobě
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris jednou dojel na konec kruhového objezdu !
-
+


3. 6. 2012
Proč vás Bůh neslyší? Protože ho Chuck Norris zamknul ve sklepě.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris chtěl být EMO,jenže když si chtěl podřezat žíly, tak pouze ztupil nože.
-
+


4. 1. 2012
když se Chuck Norris jedinkrát v životě pozvracel, vznikly kontinenty a z polévky kterou ráno jedl vzniklo uhlí.
-
+


4. 1. 2012
Víte kdo jako první doletěl na měsíc? Chuckův nacvičovací panáček když Chuck Norris nacvičoval trojtý kop s otočkou !!
-
+


4. 1. 2012
Bůh chtěl stvořit zemi. Chuck Norris řekl: "Můžeš"!
-
+


4. 1. 2012
Bylo zjištěno, že kryptonit obsahuje stopové prvky Chuckova kopu s otočkou do ksichtu. Proto je pro Supermana tak smrtící.
-
+


4. 1. 2012
Co se stane, pokud Chucka zasáhne kulka přímo do srdce? V pozadí projde dvakrát za sebou tatáž černá kočka a vše se napraví.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris se nebojí tmy. Tma se bojí Chucka Norrise.
-
+


4. 1. 2012